מאמרים

פריצת רכבים

לצערנו אחת ממכות המדינה הכואבות ביותר היא כל נושא גניבה ופריצה למכוניות , גניבת רכבים לצורכי חלקי חילוף אשר נמכרים לאחר מכן בסכומי כסף זולים הופכים בסופו של דבר לתעשייה אשר מגלגלת סכומי עתק בכל שנה.
קרא עוד

פריצת רב בריח

חדשות לבקרים אנחנו שומעים על פריצות כאלה ואחרות לרכבים או לבתים, מכת המדינה הזו תוקפת את כולם, לא פעם אנו שומעים על התפרצויות ופריצות של משקים ובתים פרטיים, פריצות לרכבים ודירות, פריצות לכספות ועוד אין ספור סיפורים כאלה ואחרים.
קרא עוד

פריצת כספות

בסרטים ההוליוודיים נראים פורצי הכספות לבושים בבגדים השחורים כשהם לעיתים הגיבורים הראשיים של הסרט. גם סרטים ישראליים כמו "מתחת לאף" ועוד רבים אחרים נראים אותם השודדים כשהם פורצים אל אותה הכספת הגדולה והאימתנית. בסרטים פורצי הכספות הם לרוב השודדים והגנבים אך האם ישנם פורצי כספות טובים?
קרא עוד

פריצת דלת

על פריצות אנו שומעים לא פעם בהקשר השלילי כאשר נתקלים בידיעה כזו או אחרת על פריצה וגניבה של רכוש או כל דבר אחר. הרוב לוודאי נתקלו בשכן כזה או אחר אשר פרצו אליו הביתה אם זה דרך החלון או דרך הדלת הראשית. לצערנו רבים מקוראי שורות אלו סבלו מפריצה שנעשתה לביתם או לרכבם.
קרא עוד

החלפת צילינדר


ההגנה הראשונה והבטוחה ביותר על הבית שלנו היא מערכת נעילה תקינה. כל דלת בישראל ובכול העולם כולו מטרתה העיקרית היא לשמור על אי יכולת הכניסה של גורמים לא רצויים או לא מוכרים. נעילת דלת משמעותה הקניית ביטחון אישי וביטחון לשמירה על הרכוש שלנו.…
קרא עוד